Etykiety

12.10.2010

Spotkanie klubu książkowegoWczoraj odbyło się pierwsze spotkanie klubu literatury Japońskiej. Zapisało się sporo osób...a przyszło 5:) Dobre i to. Atmosfera była przesympatyczna. Cały stres minął mi tak szybko, że nawet nie zauważyłam kiedy. Na początku zapoznaliśmy się z biografią Pana Marcina a następnie opowiadaliśmy sobie o kulturze Japonii i historiach zawartych w "Bezsenności w Tokio". W tle wyświetlałyśmy (z koleżanką Agatą) pokaz slajdów z najciekawszymi i najpiękniejszymi zakątkami Tokio. Samą recenzję książki, zamieszczę w jutrzejszym poście, bo dzisiaj jestem już strasznie wykończona.
Następnie spotkanie klubu już w styczniu! Tytuł książki ma zostać wybrany drogą mailową przez uczestników. Załączam zdjęcia ze spotkania w kawiarni mała litera (ja to ta z głupią miną koło laptopa, niestety nie jestem fotogeniczna)
Pozdrawiam i dziękuje Wam wszystkim za wsparcie:)

2 komentarze:

  1. Szkoda, że mam daleko, bo chętnie bym wpadła :). Podobała mi się ta książka, uwielbiam Japonię zresztą. I czekam na recenzję ^^.

    OdpowiedzUsuń
  2. No szkoda , szkoda wielka, że masz daleko do Łodzi. W naszych głowach powstał też plan klubu filmowego...oczywiście chodzi tu głównie o filmy Japońskie:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...