Etykiety

11.22.2010

Klub książkowy -rusza!



Lubisz czytać książki? Interesujesz się Japonią? Chcesz połączyć obie pasje? Klub książkowy Towarzystwa Polsko-Japońskiego zaprasza na pierwsze spotkanie. Będzie ono poświęcone "Bezsenności w Tokio" M.Bruczkowskiego. Przeczytaj ją i przyjdź podzielić się z nami swoimi odczuciami, przemyśleniami.

Dnia 9. XII. o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne klubu literatury japońskiej organizowanego przez Towarzystwo Polsko-Japońskie. Spotkanie odbędzie się w kawiarni Mała Litera przy ul. Nawrot 7. Na pierwszym spotkaniu zmierzymy się z lekturą „Bezsenności w Tokio” M. Bruczkowskiego oraz wytłumaczymy ideę klubu a także przedstawimy proponowany grafik spotkań. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu. Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne.
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowaną literaturą do uczestnictwa!
Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona wielkością kawiarni, prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres e-mail: kksiazkowytpj@gmail.com

4 komentarze:

 1. Ciekawy pomysł z tym klubem książkowym ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł super i gdybym mogła w te pędy zapisywałabym się na spotkania, ale do Łodzi jest mi zdecydowanie nie po drodze niestety. I stąd moja nieśmiała sugestia ażebyście rozpatrzyli stworzenie wirtualnej przestrzeni klubowej gdzie mogłyby wyżywać się odnośnie czytanych książek osoby którym, tak jak mi, do Łodzi kawałek. O Japonii czytam pasjami, nawet dziś zrecenzowałam świetną wg. mnie książkę o tej tematyce i szkoda byłoby nie móc uczestniczyć w dyskusjach ludzi o podobnych zainteresowaniach. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mooly właśnie nad tym dyskutujemy:) Dam Ci znać jakby coś nam wypaliło:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam z niecierpliwością. Bardzo chętnie się przyłączę:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...