Etykiety

4.24.2010

Podsumowanie tygodniaTydzień minął mi jak z bicza strzelił. W wtorek byłam w Teatrze Wielkim w Łodzi na premierze opery "Dama pikowa". Muszę przyznać,że bardzo mi się podobało,mimo iż wcześniej zapierałam się , że opery nie są dla mnie:) W niedalekiej przyszłości planuję wybrać się na "Carmen" i "My fair lady".
Wczoraj był dzień szczególny dla wszystkich książkowych maniaków. Z tego powodu prezentuje stosik:) Usprawiedliwiam się tym,że na prawdę dość dawno sobie niczego nie kupiłam. Już się nie mogę doczekać, kiedy to wszystko pochłonę:).
Niestety już kończę ten post, albowiem mam taki ciężki okres na uczelni,że czas mnie pogania:( Byle do piątku i majówki:) Pozdrawiam Was ciepło

8 komentarzy:

 1. Kolmanko rewelacyjny stosik:) widzę tam parę pozycji nas którymi sama się w piątek zastanawiałam i niestety nie kupiłam akurat tych.
  Powodzenia na uczelni i dokładnie byle do piątku...:) majówki to czas:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo, książki fajne ;). Ja niestety nic nie kupowałam w Dzień Książki. Ogólnie bardzo dawno nic sobie nie sprezentowałam, na swoich półkach mam ponad 220 tytułów, które czekają na przeczytanie. Poza tym dobrze wyposażona biblioteka ;). Chyba rozumiesz ;)
  Stosiku zazdroszczę i życzę, aby Ci się te książki spodobały !

  OdpowiedzUsuń
 3. każdy stosik sprawia radość i dlatego cieszę z Twojego równie mocno jak z mojego :). "Ku słońcu" i "Dzidzię" trzymałam w rękach, ale dość sporo polskiej literatury ostatnio pochłonęłam i dlatego zdecydowałam odłożyć te książki na może kolejny sezon zimowy. Pozostałych nie znam , ale dzięki Tobie pewnie poznam.
  Pozdrawiam serdecznie i miłej lekturki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lektura na pewno będzie udana, dziękuję!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolmanko, czyżby efekty wyprzedaży w ŚK? :) Steinbeck stoi na mojej półce od mniej więcej roku, ale jeszcze się za niego nie zabrałam ;) Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, dwie książeczki od dołu ze ŚK, reszta to już Empik i moja ulubiona promocja 3 za 2:) Wczoraj kliknęło mi się kolejnych 6 książek w tej promocji:) Trzeba korzystać z okazji:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczności! Ciekawa jestem, jak Ci się "Fale" spodobają :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak tak samo jak "Flush" to będę zachwycona:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...