Etykiety

1.23.2010

Łańcuszek czytelniczy - pierwszy w 2010:)

Zgodnie z prośbą Hiliko wzięłam udział w zabawie z cyklu " Łańcuszek czytelniczy":) Oto moje odpowiedzi na zadanie pytania.

1. Jakich zakładek używasz do książek? Czy są to ręcznie robione arcydzieła, ''co w rękę wpadnie'' lub może po prostu zaginasz rogi?

Nigdy, ale to nigdy nie odważyłabym się na zagięcie rogów w książce. Dla mnie książka jest nieomalże bóstwem i ten czyn byłby profanacją:) Z reguły mam zakładki, które czasem dodają do kupowanych książek. Chociaż już dawno mam ochotę na jakieś ręcznie robione cudeńko.

2. Jaką książkę ostatnio kupiłaś/eś?

Jeśli mam być bardzo rzetelnie, to wczoraj przy kupnie miesięcznika „Zwierciadło” dodatkowo zyskałam „Perswazje” Austen:) A z konkretnych zakupów to jestem nową i szczęśliwą posiadaczką całej serii o Mikołajku:) Chętnie wrzuciłabym zdjęcia na mój blog, lecz niestety nie posiadam sprawnego aparatu.

3. Jaki jest Twój ulubiony gatunek literatury?

Ciężko powiedzieć. Na pewno nie lubię powieści trywialnych i mało ambitnych, chociaż od czasu do czasu i takie wpadają mi w ręce. Nie przepadam natomiast za fantastyką. Ten gatunek zupełnie do mnie nie dociera.

4. O jakiej porze dnia czytasz najchętniej?

Czytam dosłownie o każdej porze dnia. Często czytam po kilkanaście razy dziennie w ramach odpoczynku od nauki. Nie rzadko również nagradzam siebie za pewne rzeczy, czytając kolejne rozdziały książki. Chyba najlepiej czyta mi się tuż przed snem.

5. Gdzie najczęściej czytasz? W jakim miejscu?

Na wygodnym fotelu lub w łóżku. W 90% przypadkach kończy się to zaśnięciem. Często czytuje w środkach komunikacji , żeby nie tracić czasu na nudną , nierozwijającą podróż.

3 komentarze:

  1. Dzięki za odpowiedzi =) Zapomniałaś tylko wywołać kolejne trzy osoby :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam :) Moje odpowiedzi pokrywałyby się z Twoimi :) Także traktuję książkę jak najwyższą świętość... Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Oj faktycznie zapomniałam o wytypowaniu 3 osób:(

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...