Etykiety

11.20.2011

Koszmarny Karolek Narwane Kolorowanki


Dziś do rąk wpadła mi ta oto Karolkowa Kolorowanka. Znam przygody tego malca z małego ekranu i jestem jego wierną fanką. Jego przygody zawsze poprawiają mi humor, a jego brat Damianek rozczula:)

Ta kolorowanka to doskonała zabawa w detektywa. Najpierw przed oczami mamy pokój Koszmarnego Karolka (oczywiście panuje w nim istny chaos i bałagan). Maluch ma za zadanie rozszyfrować co takiego zniknęło z dziecięcego pokoju i kto się za tym kryje. Podejrzanych jest kilkoro: Damianek (jego wyklucza się już w pierwszej kolejności, chłopczyk nawet muchy by nie skrzywdził), Płaczliwy Piotruś, Leniwa Ludka, Czarująca Czesia, Wredna Wandzia (zawsze przypomina mi z wyglądu moją jedną koleżankę, nie wymienię którą, bo wiem, że czyta tego bloga i pewnie by mi się oberwało na zajęciach), Ambitny Arnold i Chciwy Henio. Poprzez różne zgadywanki i zabawę z kolorem, dziecko musi odgadnąć kto stoi za całym zamieszaniem:)

Jestem pewna, że każdy dzieciak znajdzie w tej kolorowance mnóstwo radości i zabawy. Rodzic musi zaopatrzyć je w wielkie pudełko kredek, bo można malować i malować bez końca. Inne zeszyty z łamigłówkami są także dostępne w księgarniach. Kolejną zaletą książeczki jest jest cena - niecałe 10zł. Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Znak Emotikon.

4 komentarze:

 1. Świetna kolorowanka. Z wielką chęcią się za nią rozejrzę. Wprawdzie mój synek jeszcze dobrze nie umie malować, ale już po swojemu tworzy dziwne dzieła, więc będzie to dla niego super rozrywka ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak miałam 10 lat i przeczytałam wszystko o Mikołajku, zabrałam się za Karolka. Też go lubiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aspartate Mikołajka już mam za sobą:) Z Karolkiem się dopiero zapoznajemy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam książeczki o Karolku! Newet te dla młodszych mimo , że mam 11 lat...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...