Etykiety

8.09.2011

Koszmarów cztery pary....

Nigdy w życiu nie zdarzyło mi się, abym po lekturze książki miała koszmary! Już dwa dni z rzędu po nocnym czytaniu "Kamuflażu" mam takie sny, że budzę się cała sparaliżowana. Znacie to uczucie odrętwienia? Coś strasznego.

Książka tak mnie wciągnęła, że jestem okropnie ciekawa kto jest sprawcą. Dziś od godziny 4 gapię się w sufit i boję się zasnąć, żeby znowu nie przyśniła mi się krew, martwe dzieci i tajemnicze postaci. Brrr

Miewacie tak czasem?

11 komentarzy:

 1. mnie się zdarza miewać koszmary po reportażach niektórych :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Chodzi oczywiście o Kamuflaż Ewy Ostrowskiej? Jak dla mnie, książka jest genialna i bardzo wciągająca. Jest również bardzo drastyczna i zaskakująca ;)

  Pozdrawiam, Klaudyna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozytywne recenzje też zachęcały mnie do tej książki, ale się wstrzymałam z jej czytaniem właśnie ze względu na szokujące sceny i na dodatek śmierć dziecka w fabule. Jakoś za miękka jestem do takich książek. Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest nas dwie. Tez miałam dziwny sen po taj książce, ale nie pisałam o tym , żeby nie zrażać ewentualnych czytelników.:D

  OdpowiedzUsuń
 5. ojej, to ja muszę szybko sięgnąć po te książkę, gdyż mnie ostatnio nic nie straszy a może po ,,Kamuflażu'' poczuje lęk.

  OdpowiedzUsuń
 6. :) O kurcze... muszę kupić "Kamuflarz" w takim razie!!! :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, chodzi o "Kamuflaż" Ewy Ostrowskiej. Jest trupów zatrzęsienie i sposób w jakie mordowane są dzieci na prawdę przeraża. Ostatnio mam trochę rodzinne dnie i noce dlatego mam mało czasu na czytanie, więc chodzi mi fabuła po głowie non stop.

  OdpowiedzUsuń
 8. O nie, zdecydowanie nie dla mnie, unikam takich książek i filmów jak ognia. Chociaż nie przypominam sobie, żebym miała przez jakąś książkę koszmary - co najwyżej nie mogę usnąć, gdy mnie jakaś zdenerwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dawno nie czytałam takiej książki,która miałaby na mnie aż taki wpływ..

  OdpowiedzUsuń
 10. Nooo po takim tekście to "Kamuflaż" przesuwa się na szczyt mojej listy do przeczytania. Nie czytałam jeszcze książki, która wywołałaby u mnie koszmary.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie miałam nigdy tak po żadnej książce. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...