Etykiety

7.31.2011

Wakacyjne nowiny


1.Dopadło mnie przeziębienie! W środku lata! Tak to nie żart. Leżę w łóżku z gorączką a mąż (ah, jak miło używać tego słowa) lata koło mnie z maściami rozgrzewającymi, herbatkami i smakołykami. Niestety nie czuje smaków, więc ubolewam dodatkowo i z tego powodu. Mama twierdzi, że to od tych 130 pocałunków od rodziny i znajomych tydzień temu na weselu.

2. Pamiętacie Cynamona (zamieszczam zdjęcie), zmarłego niestety w tragicznych okolicznościach? Jego mama, kocica Zdzicha, jest przy nadziei! ;) Czekamy na rozwiązanie, które mam nadzieję nastąpi wkrótce. Tym razem chcemy Tymianka, Imbirka albo Lukrecję. Chociaż drugi Cynamonek już się pewnie nie narodzi:(


3. Oj zaniedbałam czytanie:( Czekają na mnie prawdziwe stosy..ba! stosika. Teraz czeka mnie długie leżenie, więc mam nadzieję nadrobić.


4. Przy okazji chcę napomknąć o portalu, który zaproponował mi współpracę (http://www.dambomam.pl/). Książkomaniacy mogą na niej wymieniać się przeczytanymi już książeczkami i dzięki temu zbierać punkty na kolejne "łowy". Ja z chęcią jutro wystawię na aukcji jedną książkę.
Sam siebie reklamuje tak:

"Portal Dambomam.pl to nowatorski projekt, który stanowi ciekawą alternatywę dla działających już portali aukcyjnych. Podstawowa różnica polega na tym, iż DamBoMam.pl propoaguje ideę collaborative consumption, stawia na bezgotówkowkową wymianę przedmiotów. Aby wylicytować określoną rzecz, użytkownik nie musi posługiwać się pieniędzmi, wystarczy sama jego aktywność: punkty zdobywa za przekazanie przedmiotów na aukcje. Im więcej ich wystawi, tym więcej punktów zostaje przelanych na jego konto.DamBoMam.pl to raj dla hobbystów, zbieraczy, pasjonatów (także książki), ludzi o ekologicznym podejściu do świata, którzy starają się wykorzystać potencjał każdego przedmiotu. Ponadto portal organizuje ciekawe akcje promocyjne. Obecnie trwa "Lato z DamBoMam" (do zdobycia m.in. atrakcyjne kostiumy kąpielowe, torba na lato, karnet na aqua fitness; 50 punktów ekstra dla każdej osoby wystawiającej przedmiot w kategorii "letniej"). A już od poniedziałku 1 sierpnia rusza "Tydzień z książką"! Pojawią się ciekawe pozycje do wylicytowania, a każda osoba przekazująca książkę lub przedmiot z nią związany na aukcję zyska 50 punktów ekstra. Książkożercy, przybywajcie na DamBoMam.pl, rejestrujcie się, licytujcie i wystawiajcie!"

6 komentarzy:

 1. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i miłego nadrabiania zaległości czytelniczych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozumiem, że kolejne kocie dzieci będą chodziły samopas, żeby sąsiad mógł je otruć? Wybacz, ale muszę zrezygnować z czytania Twojego bloga...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Futbolowa.
  Prowincjonalna nauczycielko, ciężko trzymać koty w domu, kiedy się mieszka na wsi. Same wychodzą na przechadzki.

  OdpowiedzUsuń
 4. A no i sąsiad przerzucał trutki nam za płot, więc nie chodziły samopas, tylko po swoim podwórku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powrotu do zdrowia w towarzystwie pięknych książek i ... radości z kocich dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo zdrówka :) Wszystkiego naj :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...