Etykiety

5.19.2011

III spotkanie klubu


20 maja 2011 o godzinie 18.00 w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Gdańskiej 107 odbędzie się spotkanie klubu literackiego. Tym razem będziemy dyskutować o naszych wrażeniach po przeczytaniu książek:

Ulica tysiąca kwiatów” Gail Tsukiyama
„1Q84″ tom 2 Haruki Murakami

Zapraszam!

ps: przepraszam za zastój. Od niedzieli jestem chora. Lekarz niestety, źle zdiagnozował moje dolegliwości i przepisał mi leki, które jeszcze bardziej mnie otruły. Teraz powoli dochodzę do siebie, jestem słaba i zmęczona. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu z energią zacznę czytać.

5 komentarzy:

 1. Trochę szkoda, że nie będę mogła wziąć udziału w dyskusji, ale;) Książkę wspominam z jednej strony miło, z drugiej jednak - zgrzytała mi ta historia (mówię o "Ulicy tysiąca kwiatów"), była na swój sposób przedobrzona (za dużo prowadzenia czytelnika za rączkę, za dużo nieszczęść na jedną rodzinę przypadających). Tło historyczne i społeczne ciekawe, nie zaprzeczę, ale już losy bohaterów - niekoniecznie.

  Wracaj do zdrowia!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W odpowiedzi na twój u mnie komentarz odnośnie "Hanazakari no Kimitachi e" podałam ci link, gdzie można dramę z polskimi podpisami obejrzeć. Tak informuję tu, w razie gdybyś nadal szukała;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki litera, na pewno obejrzę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O matko nie zauważyłam pierwszego wpisu... Co za wstyd! Dziękuję! Dzisiaj już czuję się znacznie lepiej i z pewnością wracam do zdrowia.
  Na spotkaniu klubu niestety nie mogłam się pojawić, właśnie ze względu na mój stan jelitówkowy:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...