Etykiety

1.14.2013

Profesor Henry Intensywny kurs - poziom średnio zaawansowany


Czy korzystaliście kiedyś z platform do nauki języków obcych? Może boicie się, że nauka nie będzie tak efektywna i stracicie czas, a przede wszystkim pieniądze? Przekonałam się, że korzystanie z platform powoli wypierać będzie u mnie tradycyjne metody nauki. Na stronie Multikurs.pl znajdziecie  kompleksowe kursy do nauki 9 języków obcych, w tym tak egzotycznych jak arabski i chiński. Wybieracie opcje, która najbardziej Wam odpowiada. Jeśli macie w sobie dużo zapału i motywacji 3 miesięczna opcja powinna spełniać Wasze oczekiwania. Istnieje możliwość wykupienia kursu na 6 lub 12 miesięcy. Wszystko zależy od Was.

Ja wypróbowałam kurs angielskiego dla średnio zaawansowanych. Po zalogowaniu się na stronie, można korzystać z kursu gdziekolwiek jesteśmy, nawet podczas nudnych wykładów czy w przerwie na kawę w pracy. W skład całego kursu wchodzi aż 18 bardzo intensywnych lekcji, podczas której ćwiczymy gramatykę, rozumienie ze słuchu, uczymy się nowych słówek oraz budowanie dłuższych dialogów. Po zakończeniu jednostki danej lekcji program sam wylicza procent naszej poprawności, który możemy doskonalić do woli.

Najlepiej oceniam naukę słówek. Najpierw słówka odczytywane są przez lektorów. W kolejnym ćwiczeniu, angielskie słówka bez tłumaczenia czytane przez speakerów należy przyporządkować do polskiego znaczenia, a w następnym zadaniu sami wpisujemy słówko we wskazane miejsce. Kolorowa i zabawna grafika sprawia, że nauka jest przede wszystkim świetną zabawą i relaksem. Przyznajcie, że bardzo pożyteczną zarazem. Po zakończeniu każdej lekcji na użytkownika czeka ciekawostka, a po kilku jednostkach lekcyjnych test sprawdzający zdobyte dotychczas umiejętności.

Zachęcam wszystkich. Ja jestem zachwycona i namówiłam już męża i koleżankę na wybrane kursy, za co są mi bardzo wdzięczni. Mój ukochany wreszcie polubił niemiecki - jego zmorę z czasów licealnych, a przyjaciółka już szykuje walizki na wakacje w Madrycie. Niematerialna rzecz, a przynosi wiele radości. Polecam!
5 komentarzy:

 1. Mam wersję na płytach CD i bardzo sobie chwalę. Lubię produkty Edgarda i "Intensywny kurs" zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Czasem do nauki angażuję bratanka - dzięki zdjęciom i obrazkom świetnie się ze mną bawi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam nadzieję w przyszłości wypróbować innych kursów, może typowo do nauki słówek z japońskiego lub chińskiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Również spodobała mi się ta platforma, gdyż korzystałem tam z kursu do hiszpańskiego. Mimo to jednak w mojej nauce nadal przeważają tradycyjne książki ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie także dominują książki tradycyjne. Niestety ich minusem jest to, że nie da się ich wszystkich przenieść. W styczniu przeprowadzałam się po raz kolejny, więc książki musiały zostać w domu moich rodziców. Z kursem online nie ma tego problemu:)

   Usuń
 4. Szczerze mówiąc cena za dostęp jest wygórowana, skoro cały kurs od A1-A2 do B1-B2 można kupić w wersji pudełkowej za niewiele ponad 100zł i mieć go na zawsze.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...