Etykiety

12.20.2009

Świątecznie...Dopiero za parę dni święta a już wszędzie dzwonią dzwoneczki, błyszczą lampki, pachnie wanilią i cynamonem. W radiu rozbrzmiewają świąteczne piosenki a w telewizji nadają filmy o tematyce wigilijnej. Wiem, że bardzo dużo ludzi nie lubi świąt. Ja natomiast należę do tych, dla których święta to najprzyjemniejszy czas w roku. Tym razem wyrobiłam się ze wszystkim idealnie. Prezenty już dawno kupione, nastrój jest, wszystko zaplanowane. Zostało mi tylko szczęśliwie doczekać wtorku, kiedy to będę mogła wsiąść do pociągu i ruszyć do rodziny. W końcu spędzę czas z najbliższymi , delektować się będę pysznymi potrawami i czytać , czytać , czytać, popijając moje ulubione herbatki i kawy. Planów na sylwestra jeszcze nie mam, bowiem nie należę do nader rozrywkowych osób.
Z nowym rokiem oczywiście przybędzie mi emocjonujących postanowień. Myślałam już nad paroma i mam nadzieję , że tym razem dotrzymam obietnicy złożonej samej sobie. Dzisiejszy dzień spędzam odpoczywając, ucząc się języków, czytając i rozkoszując się czekaniem na święta:)

4 komentarze:

 1. "popijając moje ulubione herbatki i kawy" - ponad pół kilograma świeżych czarnych ziarenek tylko na to czeka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kawa (czekolada?) na zdjęciu wyglądnie bardzo smakowicie :D Ja też prezenty mam już kupione i we wtorek wsiadam w pociąg i plany mam podobne do Twoich :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Apetycznie wygląda ta kawa (czekolada):)

  OdpowiedzUsuń
 4. to zdecydowanie czekoladka.:) Już mi się kończy i mam ochotę zaszaleć i kupić wielką puchę owocowo-mlecznej czekoladki do picia - są do nabycia w sieci Piotr i Paweł.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...